![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17132490381-(3)-(2)-.jpeg)
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE MECLİSİ, 2. TOPLANTISINI YAPTI
2023 YILI FAALİYET RAPORU REDDEDİLDİ
Şehitkamil Belediye Meclisi’nin 2024 Yılı Dönemi Nisan Ayı 2. Birleşim Toplantısı tamamlandı. Toplantıda, 2023 yılı faaliyet raporu görüşüldü ve yapılan oylama sonrası reddedildi.
Meclis Toplantısı, Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz başkanlığında başladı. Yapılan yoklamanın ardından 2023 yılı faaliyet raporu görüşüleceği için yasa gereği Meclis’e, Meclis Başkanvekili Süleyman Türkmen başkanlık yaptı. 2023 yılı faaliyet raporu ile ilgili 13 kabul, 29 ret oy kullanıldı ve reddedildi.
2023 yılı faaliyet raporu görüşülmesi sonrası Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, tekrar Meclis Başkanlığı görevini yerine getirdi. Gündemde görüşülecek başka konu olmadığı için Başkan Avukat Umut Yılmaz, bir dahaki meclis toplantı tarihi olan 2 Mayıs 2024 tarihini duyurdu ve birleşimi kapattı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR