![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/16852971671-(1)-.jpg)
FADILOĞLU, ÖZKEÇECİ İLE BİRLİKTE 29 EKİM ESNAFINI ZİYARET ETTİ
ESNAFININ SORUN, TALEP VE GÖRÜŞLERİNİ DİNLEDİLER
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Eyup Özkeçeci ile birlikte 29 Ekim Mahallesi sınırları içerisinde hizmet sunan esnafı ziyaret etti.
Neredeyse her gün esnafı ziyaret eden ve kendileriyle sürekli etkileşim halinde olan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, son olarak AK Parti Gaziantep Milletvekili Eyup Özkeçeci beraberinde 29 Ekim Mahallesi esnafına yönelik ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz da eşlik etti. Esnafın; görüşünü, taleplerini ve sorunlarını dinleyen Başkan Fadıloğlu ile Milletvekili Özkeçeci, kendilerine sorulan tüm soruları da cevapladılar. Fadıloğlu ile Özkeçeci, yolda karşılaştıkları vatandaşla da sohbet ettiler ve çocuklarla yakından ilgilendiler. Başkan Fadıloğlu ile Milletvekili Özkeçeci, talep eden herkesle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR