FADILOĞLU: “DAHA HIZLI YOL ALMAK İSTİYORUZ”

BAŞKAN FADILOĞLU, MÜSİAD ÜYELERİNİ BİLGİLENDİRDİ

Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkanı Adayı Rıdvan Fadıloğlu, MÜSİAD Gaziantep Şubesi’ni ziyaret etti. Yürüttüğü çalışmalarla ilgili sunum eşliğinde bilgi paylaşımında bulunan Başkan Fadıloğlu, “halkımızın desteği ile yeniden bu göreve getirilirsek, bu görev süresi içerisinde de yapabileceklerimizi, eleştirilerle beraber yoğurup inşallah daha hızlı yol almak istiyoruz” dedi.

 

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gaziantep Şubesi’ni, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özgüler ile birlikte ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu ve yönetim kurulu üyelerine gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği çalışmalarla brifing verdi.

 

Çeşitli sektörlere ilişkin değerlendirmelerin de yapıldığı toplantı bölümünde, bilgilendirmenin ardından soru-cevap bölümüne geçildi. Tüm soruları yanıtlayan Başkan Fadıloğlu, talep ve sorunları da dinledi. Taleplerin karşılık bulması adına ekip arkadaşlarıyla çalışacaklarını kaydeden Başkan Fadıloğlu, sorunların çözümü için ellerinden gayreti göstereceklerini kaydetti.

 

HER BİR KARDEŞİMİZ; BİZİM İÇİN AYRI BİR BAKIŞ AÇISI, AYRI BİR GÖZ

Ziyaret sonunda değerlendirmede bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Ben, öncelikle MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Sayın Fatih Muhaddis Fedaioğlu’nun şahsında tüm yönetim kurulu üyelerine misafirperverliklerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum. Tabii bu şehirde yaşayan her bir kardeşimiz; bizim için ayrı bir bakış açısı, ayrı bir göz. Bunun için de toplumun her kesimiyle bir araya gelerek sunum eşliğinde bilgilendirmede bulunuyoruz, gelecek soruları cevaplamak istiyoruz. Şu ana kadar vermiş oldukları desteklerden dolayı halkımıza teşekkür ediyorum. Eğer bugün bu koltuklarda, bu millete hizmet edebiliyorsak, bu halkımızın desteğiyle gerçekleşti. Bundan sonraki safhada da Allah kısmet eder, halkımızın desteği ile yeniden bu göreve getirilirsek, bu görev süresi içerisinde de yapabileceklerimizi, eleştirilerle beraber yoğurup inşallah daha hızlı yol almak istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

 

BAŞKANIMIZA VE EKİBİNE YÜREKTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

Sunum öncesi söz alan MÜSİAD Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu, şu ifadeleri kullandı:

 

“Bugün, aramızda hepimizin de çok yakinen tanıdığı, çok değerli, benim şahsen ağabeyim olarak gördüğüm Rıdvan Fadıloğlu Başkanım ve ekibi var. Bizleri, ziyaret ederek şereflendirdiler. Malumunuz üzere önümüzde bir yerel yönetimler seçimi var. Bu konuda da Başkanımız, yaptıkları ve yapacakları projeler konusunda bizleri bilgilendirecekler. Burada da sizlerin de çok zamanını almadan sunum sonunda sizlerden gelen talep, istek, görüş ve önerilerinizi de dile getirebilirsiniz. Ben tekrar ziyaretlerinden dolayı değerli Başkanımıza ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum.”