![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17179966671-.jpg)
BAŞKAN YILMAZ, OLUŞTURULMAYA ÇALIŞILAN ALGININ GERÇEĞİ YANSITMADIĞINI SÖYLEDİ
İSTEYEN HER HAYVAN SAHİBİ BELİRLENEN ALANLARDA SATIŞ YAPABİLECEK
İlçe genelinde kurban satışı yapılacak alanların belirlendiğini belirten Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, isteyen her hayvan sahibinin belirlenen alanlarda satış yapabileceğini vurguladı.
Başkan Umut Yılmaz, kurban satış yerleriyle ilgili tüm süreçlerin şeffaflık içinde yürütüldüğünü vurgulayarak, bu alanlarda herhangi bir haksızlığa ve ayrımcılığa kesinlikle müsaade edilmeyeceğini ifade etti.
Kurban satış yerleriyle ilgili ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını vurgulayan Belediye Başkanı Yılmaz, şu açıklamayı yaptı:
“Belediye olarak eşit hizmet ilkesi çerçevesinde her vatandaşımıza aynı mesafede ve adil yaklaşıyoruz. Kurban satış alanları hakkında bazı sosyal medya hesaplarındaki yanıltıcı bilgilere vatandaşlarımızın itibar etmemesini rica ediyorum. Bu tür spekülasyonlar tamamen asılsızdır ve halkımızı yanlış yönlendirmeyi amaçlamaktadır. Kurban satış alanlarımızda her hayvan sahibi, belirlenen kurallara ve düzenlemelere uymak kaydıyla satış yapma hakkına sahiptir. Amacımız, kurban satışlarının düzenli, adil ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktır. Bu nedenle herkesin eşit haklara sahip olduğunu ve hiçbir ayrımcılık yapılmadığını bir kez daha belirtmek isterim. Halkımızın huzur içinde kurban ibadetlerini yerine getirebilmeleri için tüm önlemleri aldık ve almaya devam ediyoruz. Bu süreçte halkımızdan ricamız, yalnızca belediyemizin resmi duyurularını takip etmeleri ve doğruluğu teyit edilmemiş bilgilere itibar etmemeleridir.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR