BAŞKAN YILMAZ, KURUM ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ
31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Şehitkamil Belediye Başkanı seçilen Avukat Umut Yılmaz; Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Gaziantep Valisi Çeber, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin, Şehitkamil Kaymakamı Yamlı ile Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz’a ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulunarak görevinde başarı diledi. Başkan Umut Yılmaz da Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na, ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulunarak başarı diledi.
Ziyaretlerde, Gaziantep ve Şehitkamil’de daha etkin çalışma yürütülmesine ilişkin çeşitli konular değerlendirildi, istişareler yapıldı.
Ziyaretlere; Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanı Reis Reisoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Şehitkamil İlçe Başkanı Hurşit Yıldırım ve Şehitkamil Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR