![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17115417381-(5)-(2)-.jpeg)
BAŞKAN FADILOĞLU, ZİYARET ETTİĞİ HER ADRESTE BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR
Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, gün içerisinde gerçekleştirdiği ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Fadıloğlu’na, ziyaret ettiği her adreste yoğun ilgi ve sevgi gösteriliyor.
Güne, aile ziyaretleri ile başlayan Cumhur İttifakı’nın Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra Beykent, Çamlıtepe ve Gaziler Mahallesi’ndeki esnafı işyerlerinde ziyaret etti. Oktay Yalçın Gençlik Kütüphanesi ziyaretinde öğrencilerle bir araya gelen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, sonrasında aile ziyaretleri gerçekleştirdi. Alleben Yüzme Havuzları kursiyerleri ve aileleriyle birlikte iftar açan Başkan Fadıloğlu, iftar sonrası aile ziyaretlerine devam etti. Fadıloğlu, ilerleyen saatlerde ise Çoksorut bölgesinde ikamet eden mahalle sakinleriyle buluştu.
Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na programlarda; AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mesut Bozatlı, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, önceki dönem AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ile AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yakup Beşe eşlik etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR