![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/17123240941-(4)-(2)-.jpeg)
BAŞKAN YILMAZ: “BELEDİYEMİZE, GÖZÜMÜZÜN BEBEĞİ GİBİ SAHİP ÇIKACAĞIZ”
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDE DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI
Mazbatasını alan Avukat Umut Yılmaz, ilk ziyaretini rahmetli babası Avukat Ahmet Yılmaz’ın kabrine yaptıktan sonra Şehitkamil Belediyesi Başkanlığı görevini teslim aldı. Devir teslim töreninde konuşan Başkan Yılmaz, “Bundan sonra Şehitkamil’in dağlarında çiçek açacak. Sizler, umudunuza sahip çıktınız. Biz de belediyemize gözümüzün bebeği gibi sahip çıkacağız” dedi.
Mazbatasını teslim aldıktan sonra ilk ziyaretini ailesiyle birlikte Şehitkamil Belediyesinin ilk Belediye Başkanı olan rahmetli babası Avukat Ahmet Yılmaz’ın Asri Mezarlık içerisinde bulunan kabrine yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, daha sonra 5 yıl süresince görev yapacağı Şehitkamil Belediyesi Hizmet Binası’na gitti. Başkan Umut Yılmaz, yüzlerce kişi tarafından büyük coşkuyla karşılandı. Kurban kesilerek karşılanan Başkan Yılmaz, aşkı ve sadakati temsil eden beyaz güvercinler uçurdu. Başkan Umut Yılmaz, yapılan dua sonrası makamına oturdu.
BU SAATTEN SONRA SİZE MAHCUP OLMAYA HİÇ NİYETİMİZ YOK
Kendisini karşılayan topluluğa hitap eden Şehitkamil Belediye Başkanı Avukat Umut Yılmaz, şu ifadeleri kaydetti:
“Bundan sonra Şehitkamil’in dağlarında çiçek açacak. Sizler, umudunuza sahip çıktınız. Biz de belediyemize gözümüzün bebeği gibi sahip çıkacağız. Bu zafer, sanmasınlar ki sadece Cumhuriyet Halk Partisi’nindir. Bu zafer, tüm Şehitkamil’in. Bundan sonra kimse bizim dönemimizde ötekileşmeyecek, kimseyi itmeyeceğiz. Hiç kimsenin partisi nedir, bakmayacağız. Tek amacımız var, tek hedefimiz var; hizmet etmek. 30 yıl sonra sizler bizi layık gördünüz. Bizim de bu saatten sonra size mahcup olmaya hiç niyetimiz yok. Hepinize çok teşekkür ediyorum.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR