ŞEHİTKAMİL KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİ EŞREF BİTLİS PARKI HASTA YAKINLARI KONAKLAMA MERKEZİ İBRAHİMŞEHİR SOSYAL TESİSİ TEK TUŞLA BOR ÖDEME KİLİT TAŞI ÇALIŞMALARI ARABAN SOSYAL TESİSİ MERVEŞEHİR STADI İNTERNET EVİ LOGOMUZ  Bİ DÜNYA YEŞİL EYÜP SULTAN SOSYAL TESİSİ LİG BİRİNCİLİĞİ ENGELSİZ PARKI DÜLÜKBABA MESİRE ALANI İLETİŞİM MERKEZİ YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU ERİKLİ SOSYAL TESİSİ SOMALİYE UZANAN ŞEFKAT ELİ İBRAHİMLİ KAMULAŞTIRMA
Alleben Yüzme
Havuzu
Göl Kafe
Size en yakın
Möp Kumbaraları
e-möp
E-Devlet
Projeler
Google'da
Başkanımız
Nerede?
Tek Tuşla
Borç Ödeme
İhaleler
E-İmar

.

Duyuru Listesi

İlçemiz hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için duyuru listemize katılınız
 

SÖZLÜ SINAVA GİRECEK TAŞERON İŞÇİ LİSTESİ, SINAV YERİ VE TARİHLERİ

06/03/2018 14:30

İLAN

696 SAYILI KHK KAPSAMINDA İŞÇİ STATÜSÜNE GEÇİŞ İÇİN

SÖZLÜ SINAVA GİRECEKLERİN LİSTESİ,  SINAV YERİ VE TARİHLERİ

696 sayılı KHK ile 375 sayılı KHK’nın geçici 24. maddesi doğrultusunda, 01.01.2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Tebliğin 39. maddesi hükmüne göre Belediyemize ait Şirkette işçi statüsüne geçiş için yapılacak sözlü sınav aşağıdaki tablolarda belirtildiği tarihlerde uygulanacaktır.

Adaylar, sınava sıra numarasına göre ve kimlik belgesi ibraz edilmek suretiyle alınacaklardır.

Sınavda başarılı ve başarısız olanlar, Kurumumuz internet adresinde ilan edilecektir. İlan tebligat yerine geçecek olup, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Sınavda başarılı olamayanlar, sonuçların ilan edildiği tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne itirazda bulunabilir. İtirazlar Sınav Kurulunca 3 iş günü içerisinde değerlendirilerek karara bağlanacak ve sonuç ilgilisine yazılı şekilde tebliğ edilecektir.

Komisyon üyelerinin kendi birimlerindeki iş yoğunluğunun çok fazla olması halinde planlanan tarihteki sözlü sınavı adaylara bir gün önceden haber vermek kaydı ile uygun görülecek tarihte yapılabilecektir.

Başvuru sahipleri hakkında; ilgili makamlarca güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yönetmeliği çerçevesinde yürütülen arşiv araştırması halen devam etmekte olup, gelecek cevaba göre ayrıca değerlendirme yapılacaktır.

NOT: Mazereti olanlar için telafi sınavı, 19/03/2018 tarihinde Merkez Bina Encümen Toplantı Salonunda 09.00-17.00 saatleri arasında yapılacaktır.
 
İLGİLİLERE DUYULUR.

Fen İşleri Müdürlüğü

Güvenlik Personelleri

Park Bahçeler Müdürlüğü

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü - Kürşat

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü - Sedef

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü (Temizlik)